Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Podlahy do altánů a pergol WPC a Termowood

 

Novinkou v našem sortimentu je nabídka realizace podlah, zejména k našim hliníkovým konstrukcím nebo zasklení teras či pergol.  

 

Termowood podlahy - Borovice:

neboli "spálené dřevo"

 

Termowood podlaha

Nabízíme Vám jedinečný produkt svého druhu, jehož vznik umožňuje revoluční technologie tepelné úpravy dřeva ThermoWood®. Produkty zpracované touto technologií, umožňují úspěšné použití dřevěných materiálů slabší dimenze z tuzemských (Evropských) zdrojů s tím, že jejich užitné vlastnosti a prodloužená doba životnosti je staví na úroveň tropických dřevin bez nutnosti likvidace tropických pralesů a ohrožování ekologické rovnováhy a životního prostředí.

 

Ukázka montáže

Námi dodávané a naprosto ekologické produkty z finské borovice ThermoWood jsou vyráběny v závodě Oy Lunawood Ltd. ve městě Iisalmi (střední Finsko) a splňují přísné standardy kvality, které jsou kontrolovány finskou Asociací výrobců ThermoWood (zkratka TWA). Vstupní materiál pochází z trvale udržitelných obhospodařovaných finských lesů (certifikace PEFC). Převážně se jedná o severskou (finskou) borovici, neboť severská borovice má mnohem větší hustotu a pevnost.

Díky změně svých fyzikálních vlastností a vnitřní struktury je materiál ThermoWood schopen  minimálně 30tileté životnosti bez nutnosti povrchové údržby, což je doloženo certifikátem KOMO nizozemské společnosti SKH a britským certifikátem BRE.

Tepelně zpracované neboli modifikované dřevo ThermoWood je určeno k veškerému použití jak v exteriéru, tak i v extrémně vlhkém interiérovém prostředí. 


Dřevoplastové podlahy WPC:

Dřevoplastové podlahy / terasy / dodáváme v kompletním složení. Prvotřídní kvalita těchto podlah zaručí dlouhou životnost, stejnou jako mají hliníkové pergoly a altány. 

Pro každý vkus a každé použití můžeme vždycky něco nabídnout: WPC (Wood Plastic Composite), masivní WPC nebo komorový profil, rustikální nebo elegantní – sortiment splní veškeré vaše požadavky.

Terasový systém „UPM ProFi Deck“ vám nabízí stylové, pevné a naprosto individuální řešení pro venkovní použití. Nechte volný průběh vaší tvořivosti: Terasa na zahradě nebo na střeše, zahradní cestička, molo nebo dřevěné lávky. Pro veřejné nebo soukromé prostory. Bonus: Vaše řešení „UPM ProFi Deck“ je trvanlivé a snadno se udržuje a nevyžaduje žádná další opatření pro údržbu.

Ekologická surovina a svěží barvy.

UPM ProFi se vyvinul pro dlouhodobé použití v exteriéru. Nejdůležitější součástí této kompozitní hmoty jsou očištěné umělé polymery a papír, který vzniká jako přebytek při výrobě samolepících etiket. UPM ProFi materiál je zcela recyklovatelný. Veškeré použité látky nejsou pro životní prostředí jedovaté, PVC a škodlivé chemikálie se nepoužívají. Firma UPM získala za inovativní a přátelský kompozitní materiál cenu Green Good Design.

Galerie:

 • Hliníkový altán včetně terasy WPC a markýz Stobag

  Nová krásná realizace hliníkového altánu, kde můžete vidět náš komplexní a proklientský přístup. Na této realizaci je mnoho luxusních prvků začínajících u dřevoplastové (WPC) terasy od renomovaného finského výrobce UPM Profideck.  Na této terase je dále postaven hliníkový systémový altán se zasklením typu Combi v eloxované variantě. Díky kompletní realizaci naší firmou je…

  Přejít na detail

 • Zasklení pergoly Combi a podlaha Termowood

  Zde je ukázka naší komplexní dodávky. Zajistili jsme zasklení pergoly, instalaci podlahy a také kompletní zastínění. Z této pergoly vznikla opravdu plnohodnotná relaxační i pracovní místnost na letní období. Z důvodu soukromí je jedna boční stěna osazena mléčným sklem. Toto sklo je však kouřové a tak vytváří v kombinaci s mléčnou folií odstín Cappucino. Opravdu moc pěkné. Instalovaná podlaha je…

  Přejít na detail

 • Hliníkový altán ELOX, termowood podlaha

  Krásná realizace hliníkového altánu se skleněnou střechou, posuvnými rámovým systémem Combi a zde s první realizací dřevěné podlahy Termowood Borovice. Naše první aplikace typu podlahy Termowood se krásně povedla, ačkoliv jsme dostali za "úkol" nějak vyřešit vyspádování původní terasy. Vše jsme vyměřili, nakreslili a připravili. Podlaha v altánu je tedy již bezspádová. Máme rádi výzvy a…

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.