Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

O nás

Firma Karásek® s.r.o. se již od roku 1995 zabývala interiéry, exteriéry a to jak v oblasti doplňků, tak i kompletního vybavení vašeho bytu či pokoje. Našimi aktuálními přednostmi jsou zasklívání pergol a teras, hliníkové pergoly a altány, zasklívání lodžií, hliníková zábradlí, která vydrží spousty let a dalšími produkty. Aktuálním trendem je bezrámové zasklení pergol a teras, které nabízíme v mnoha provedeních. Nabízíme také stínící techniku a v letní sezóně Vám zastíníme prostory markýzou nad Vaší terasu či pergolu. Nabízíme také značkové prémiové markýzy STOBAG. Také spolupracujeme se společností VELUX, která prodává stínící doplňky do střešních oken. Vyvinuli a zprovoznili jsme pro inv. ÚTAM AV ČR prototyp uzavření aerodynamického tunelu velkým výsuvným průzorem. Prohlédněte si kategorie produktů, kde najdete realizace projektů, kterých zde máme více než 600.

Historie firmy

 • 2014
  >
  Nové webové stránky, kde je kladen důraz na přehlednost a spolupráci s mobilními zařízeními všech druhů. Nyní si naše stránky prohlédnete spolehlivě jak na PC, tabletu tak také mobilu a možná i televizi.
 • 2013 Rozšíření sortimentu o bezrámové zasklívání pergol a teras. Nové možnosti zasklívání. Vývojová činnost R. Karáska. Vstup syna Viktora Karáska do společnosti. Zvýšení objemu zakázek a změna layoutu firmy.
 • 2009
  -
  2011
  Expozice INDECO v Písku na Budějovické ulici.
 • 2005
  -
  2008
  Expozice v OBI Č. Budějovice, tentokrát lukrativnější místo ve vestibulu.
 • 2005 Přestavba showroomu v areálu Řempo, nové vzorové skříně a uspořádání. Rozšíření prostor o novou sousední halu. Nyní 500 m2.
 • 2004
  -
  2005
  Expozice v Supermarketu Terno ČB, prodej vestavěných skříní a bytových doplňků.
 • 2002
  -
  2005
  Expozice vestavěných skříní v ulici Dvořákova u Lannovy třídy Č. Budějovice, velké prodejní prostory.
 • 2001 Stěhování do nových a také současných prostor areál Řempo, Nemanická 5 České Budějovice. Velká expozice vestavěných skříní a stínící techniky.
 • 1999 Stálá expozice v nově postaveném OBI Č. Budějovice pro prodej vestavěných skříní a bytových doplňků. Rozšíření sortimentu v oboru stínění - markýzy.
 • 1997 Založena firma Karásek s.r.o. kde jediným jednatelem je Rostislav Karásek. Rozšíření sortimentu o zasklívání lodžií. Vypracovali jsme se na lídra v našem kraji. Montážní dílna v areálu „Červený dvůr ČB“.
 • 1995 Stěhování do nových prostor na Výstaviště (pavilon B4) Č. Budějovic, kde jsme působili několik dalších let. Nově „prodej a montáž šatníků a skříní na míru, bytové doplňky“. Jsme nově autorizovaní zástupci INDECO CZ s.r.o. pro JČ.
 • START
  1992
  Založení živnosti s bratrem Liborem Karáskem „Karásek interiery“, prodej a montáž horizontálních a vertikálních žaluzií po celých Českých Budějovicích. Klienti oceňovali rychlost a kvalitu dodávky. Tenkrát vše řízeno ze soukromého bytu R. Karáska.

Kde nás najdete

Areál Řempa
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Showroom

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.