Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Venkovní žaluzie

Žau Cetta 80

Předokenní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u řady Zetta zajišťuje vynikající zatemnění a poskytuje vysoký termoregulační efekt.
Předokenní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

Nejpoužívanějším typem ve venkovním stínění jsou žaluzie Cetta 80, které jsou, díky svému vzhledu, vhodné zejména pro rodinné domy. Lamely mají šíři 8 cm a jsou ve tvaru písmene „C“. Venkovní žaluzie Cetta se vyznačují velkou variabilitou provedení. Varianty Flexi a Slim mají nižší výšku nábalu a varianta Duo je charakteristická rozdílným stupněm naklopení horní a dolní části žaluzie současně.
Žaluzie Cetta 80, která má záhyby po celé délce lamely, je stabilnější ve větru a pevnější proti tlaku.  Do pracoven, školících či konferenčních místností doporučujeme systém DUO, u kterého se horní a dolní část žaluzie naklápí rozdílně. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání.

Žaluzie realizujeme pouze pro menší projekty, ne celé domy. Rádi pomůžeme také s atypickým řešením.

Další zajímavé informace:

Možnosti provedení:

 •  dolní profil z extrudovaného hliníku
 •  mnoho provedení lamel, více tvarů
 •  termoregulační / chladivý, ochranný efekt
 •  snížení hladiny venkovního hluku
 •  možnost využití elektromotorů
 •  garance spolehlivosti až do velikosti žaluzie 16 m2
 •  mnoho základních barev lamel

Doporučené příslušenství:

 •  motory s integrovaným přijímačem dálkového ovládání
 •  časové hodiny - dálkový ovladač Somfy Telis 6 Chronis
 •  větrná a sluneční automatika
 •  a mnoho dalšího ze sortimentu značky Somfy

Rádi Vám samozřejmě vyjdeme vstříc a můžeme použít také další typy příslušenství. Rádi splníme Vaše přání, avšak dle možnosti toto instalovat. Nebojte se poslat poptávku s Vaším atypickým řešením. Máme rádi výzvy.


Nejnovější realizace:

 • Combi IZO 16mm zasklení včetně venkovní žaluzie C80

  Nabízíme také lépe izolační systém Combi IZO, který osazujeme pokoveným izolačním dvojsklem 16 mm. Díky tomu je docíleno delší setrvačnosti tepla uvnitř zaskleného prostoru. Avšak ani při tomto izolačním provedení nehovoříme o obvodovém zasklení. Tímto systémem nelze nahradit klasická okna. Bezpečnost je u nás prioritou, proto nabízíme izolační dvojskla v provedení ESG. Zde tedy osazena…

  Přejít na detail

 • Venkovní žaluzie panelový dům Cetta 80

  Nejúčinnější ochrana proti přehřívání bytu je stínění oken vnějšími žaluziemi, roletami nebo markýzami. V tomto případě jsme obyvatelce bytu, kterou trápilo přehřívání instalovali venkovní žaluzii s ovládáním na kliku v provedení Cetta 80, tedy tvar lamely "C". Barvu jsme vybrali z aktuálního vzorníku a velice se hodí k barvě fasády domu. Jedná se o velice efektivní typ zastínění a jeho cena…

  Přejít na detail

 • Venkovní žaluzie Zetta 90 + Connexoon

  Venkovní žaluzie Zetta 90 doplněné do špalet bez přípravy jsme dodali včetně krycích plechů a motorického dálkového ovládání. Bylo tedy potřeba pouze dovést elektřinu k oknům, což je oproti sekání drážek pro klasické vypínače opavdu brnkačka. Součástí dodání byly motory Somfy IO s možností ovládat pomocí mobilního telefonu aplikací Connexoon (iOS, Android). Žaluzie tak může klient ovládat…

  Přejít na detail

 • Vícemodulové řešení elektro C50

  Venkovní žaluzie vč. elektromotorů ovládané přepínačem v interieru, to je to co potřebujete. Snadná obsluha a dokonalá regulace tepla a intenzity světla v interieru. Celkový design doladíme dle Vašich potřeb. Barevnost lamel dle vzorníku. Ostatní komponenty stříkáme do barvy RAL, dle Vašeho přání.

  Přejít na detail

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.