Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hodnocení zákazníků

 • Vážený pane Karásek,
  děkuji za realizaci zasklení verandy u RD, které svým provedením přispělo k
  navýšení její užitné hodnoty a vylepšení celkového vzhledu RD.
  Děkuji za dodržení dohodnutých termínů realizace a za seriozní přístup vašich
  pracovníků během montáže zasklení.
  Dovoluji si dále přiložit několik obrázků s možností jejich použití jako referencí.
  Přeji do další činnosti firmy mnoho spokojených zákazníků a s přáním hezkého
  dne zdravím.
  M. Chlada

  Chlada, Havlíčkův Brod

 • Z Facebooku: Díky panu Karáskovi,jsme se zbavili šílených veder v paneláku pomocí před okenních rolet SunStop. Velice seriozní přístup při zadání zakázky a profi zhotovení. Děkujeme Titzl Josef. Suchdol

  Titzl, České Budějovice

 • Dobrý den pane Karásku,
  markýzu používáme zcela bez problémů, především na automatiku a musím říct, že jsme moc spokojení. Krásně vypadá, je pod ní příjemný chládek a nedochází k přehřívání vnitřního prostoru domu. Jsme opravdu moc spokojení a ještě jednou děkujeme za pomoc při výběru a následnou montáž. V dnešní době je celkem problém najít solidní firmu, která odvede kvalitní práci a jsem moc ráda, že mě můj instinkt nezklamal a vše dopadlo na výbornou. Moc ráda vaši firmu komukoliv doporučím.

  Přeji krásný den Markéta Kuchařová

  Kuchařová, Plzeň-jih

 • Recenze po 2 letech používání:
  Dobrý den pane Karásek,
  zase máme jedno horké léto za námi.Opět jsem si vychutnala příjemné posezení na rozpáleném panelákovém balkóně a vnitřní chládek pokoje.Ani trochu toho nelituji,že jsem do toho dala tolik peněz.
  Sousedky brečely,jak jim kytky doslova umírají na rozpáleném parapetu žárem,já jsem takový problém neměla.Začaly to řešit různými velkými slunečníky,ale rozpálená zed´je rozpálená zed´.
  Touto cestou bych Vám a všem Vašim zaměstnancům chtěla popřát klidné a pohodové svátky vánoční v kruhu rodiny. A do nového roku 2018 pak hodně zdraví,pracovních úspěchů a splněných přání.
  S pozdravem všeho nejlepšího paní Bínová z Č.Krumlova.

  Dobrý den pane Karásek,
  využila jsem dnešní den na to, abych provedla slíbený test markýzy a rolet.
  Ráno v 8 hodin jsem stáhla roletu na balkóně na východní straně. V 9 hodin pak jsem vysunula celou markýzu.
  V 11hodin byl stín na balkóně a neměřené teploty byly:
  teploměr na okně ukazoval 26°C
  v pokoji 26°C,pootevřené dveře na škvíru 2 cm.
  Na parapetu u sousedova okna na slunci 40°C.
  Stáhla jsem i druhou roletu.

  V 13hodin na balkóně stále stín 28°C
  v pokoji 28°C, pootevřené dveře na škvíru 2cm.
  parapet na okně, kde svítilo slunce od rána 50°C, možná i více, už nebyla větší stupnice na teploměru.
  teplota z druhé strany bytu (severní strana)ve stínu 30°C.Jak slunce pokračuje k západu a postupně mizí zastínění domu,zvyšuje se zde i teplota přes 30°C.
  Myslím si, že nemusím litovat peněz. Opravdu je uvnitř bytu příjemně, necítím se jak vařený brambor. Je možné dělat i lehčí domácí práce a člověk se tak nepotí, nemám těžkou hlavu horkem,takže můžu i přemýšlet.
  Když to porovnám s loňským rokem, jsem v pohodě. To jsem ležela na posteli, mokrý hadr na na hlavě a nic se mi nechtělo dělat. Uvidíme, jak to bude zítra, když má být ještě větší horko.

  Máte-li nějaké otázky nebo chcete, abych ještě něco vyzkoušela, klidně napište.
  S pozdravem Bínová, Č.Krumlov.

  Bínová, Český Krumlov

 • Pozdrav z Jindřichova Hradce.
  Vše funguje super a lehce.
  S pozdravem P. Housar

  Housar, Jindřichův Hradec

 • Pán Karásek, som veľmi spokojný s Vašim prístupom a zasklením pergoly,ktorú ste mi predali bez montáže. Montáž som realizoval sám, sedeli všetky diely, boli precízne vyrobené a nemal som najmenší problém s ich montážou.Aj napriek veľkej vzdialenosti, ktorú som absolvoval aby som si prebral zasklenie, doporučujem aj ďalším zákazníkom zo Slovenska Vašu firmu pre Váš profesionálny prístup k zákazníkovi a kvalitu výrobku.

  Pekára, Slovensko

 • Dokončili jsme zimní zahradu a bylo jasné, že ji bude nutné v letních měsících přistínit před slunečním svitem. V posledních letech se teploty nad 30 °C staly v létě obvyklostí, zejména u nás na Jižní Moravě. A co teprve v tom novém „skleníku“. I přes poměrně bohatou nabídku vhodných stínících prvků a firem, které je nabízejí, výběr nebyl vůbec jednoduchý. Jsem technicky uvažující člověk, a když něco vybírám, tak s cílem jasně utvořené představy předem tak, že realizace je naplněním naplánovaného, pokud možno bez zásadních překvapení. A s tímto přístupem jsem vybíral i vhodnou markýzu a současně i dodavatelskou firmu pro kompletní montáž. Jsem normálně uvažující člověk, tudíž mě pochopitelně zajímala i cena tak, abych „neustřelil“ mimo možnosti rodinného rozpočtu. Takové zařízení si člověk nepořizuje každý den, takže i chvíli trvalo udělat si dostatečný přehled o možnostech, které současný trh nabízí. S množstvím souvislostí se zúžil i rozsah firem splňujících moje představy. Nakonec zvítězila firma Karásek s.r.o., pro mě s překvapivě otevřeným přístupem k zákazníkovi, který nakonec o výběru vhodné firmy rozhodl. Podstatné bylo detailní a před objednávkou jasné dořešení celé dodávky, a to především díky ochotnému a se zájmem probíhajícímu přístupu p. Karáska. Celé dolaďování návrhu markýzy prakticky probíhalo pouze cestou telefonátů a emailů. Výsledná dodávka nepřekvapila – tedy v tom dobrém slova smyslu. Markýza naplnila očekávání, je parádní ve vzhledu i funkčnosti a posloužila podle předpokladu již letošní léto. Ještě jednou děkuji všem zúčastněním pracovníkům firmy za spolupráci.
  Spokojený zákazník z Hodonínska

  Neveřejné jméno, Hodonín

 • Dobrý den, pane Karásku,
  chtěly jsme ještě jednou moc poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Se zasklením jsme moc spokojené.
  Vaši firmu můžeme všem jen doporučit.
  Pěkný den. Šlincová ml. a st.

  Šlincová, Tábor

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.