Rychlý kontakt
infolinka 777 727 328

Hliníková pergola na balkoně Rámový systém, Bezrámový systém, Hliníkové pergoly a zimní zahrady

Informace k realizaci

Realizace dvou hliníkových pergol ze subtilní a zároveň pevné konstrukce na lodžiích / balkonech rodinného domu.  Hliníkové pergoly jsou postaveny z hliníkových profilů 50x50 mm, které jsou pro tyto rozměry vhodné. Přesné zaměření a instalace na pevné zábradlí zajistila klientovu spokojenost a volba trvanlivých materiálů dlouhou životnost.

Součástí dodání byl také "světlík" / střešní výlez, kterým lze v případě potřeby vcházet na střechu domu u jedné z pergol. Proto je u jedné pergoly neprůhledný dílec. Zde je jako výplň použit hliníkový sendvič Dibond 3mm.

Díky tomuto zasklení balkonu již není problémem neustálé zatékání do bytu a také namrzání podlahy v zimě. Takto zasklená lodžie / balkon lze také dodatečně zasklít posuvným systémem.

Toto řešení není z nejlevnějších, je však vyráběno pro životnost minimálně dvou generací a splňuje vyšší designové a pevnostní nároky.

Sklon takto vytvořené pergoly je minimálně 5°.

2 lidem se líbí tato realizace.

Fotogalerie

Máte zájem?

Odešlete poptávku

Vzhledem k enormnímu zvýšení počtu poptávek, které individuálně zpracováváme v časovém horizontu jednoho i dvou týdnů, prosíme o Vaší trpělivost. Přednostní a urgentní řešení Vaší poptávky není snadné.

nebo nás můžete navštívit:
Areál Řempo
Nemanická 5
370 10 České Budějovice

Karásek s.r.o. - mapa

Líbí se Vám naše realizace?

Odešlete poptávku a připravíme Vám cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

 

Karásek s. r. o.
Nemanická 5 (Areál Řempo)
370 10  České Budějovice

 

+420 777 727 328

Ochrana osobních údajů

© 2014, 2022 Karásek s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost Lynt services s.r.o.